I Niedziela Wielkiego Postu – 21.02.2021r.

1. W okresie Wielkie Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. W piątki nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godzinie 17:30. Gorzkie Żale w każdą niedzielę również o godzinie 17:30. Na te nabożeństwa zapraszamy także rodziców i dzieci, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.
  2. Przez cały okres Wielkiego Postu zbieramy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Można je składać do puszki wystawionej na ławce, przy wyjściu  z kościoła. Dziękujemy za każdą złożona ofiarę.
  4. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek Święto katedry Świętego Piotra, Apostoła.
  5. Wszystkim naszym drogim parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli i owocnego przeżywania okresu Wielkiego Postu.