XXXIII Niedziela Zwykła – 15.11.2020r.

1. W ubiegłą niedzielę, ofiary zbierane na tace, przeznaczone zostały na prace remontowe w naszej parafii. Zebraliśmy 2381 zł. Za każdą złożoną ofiarę bardzo dziękujemy.
  2. Dziękujemy Kołom Żywego Różańca p. Bojarskiej, p. Olejniczak i p. Wiwatowskiej za ofiary złożone na prace inwestycyjne w naszej świątyni.
  3. Za tydzień, w niedzielę 22 listopada, z racji wspomnienia św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, podczas Mszy świętej o godz. 8:30, będziemy prosić o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla naszego chóru parafialnego „Gaudete”. Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Przypominamy, że w dni powszednie, pół godziny przed wieczorną Mszą św. w naszym kościele odbywa się adoracja Najświętszego Sakramentu. Spróbujmy znaleźć czas, w którym możemy uczyć się być z Jezusem Eucharystycznym, powierzając Mu swoje sprawy.
  5. Gdyby ktoś jeszcze życzył sobie dodać swoich bliskich zmarłych do modlitwy wypominkowej, może to uczynić w zakrystii bądź kancelarii parafialnej. Jeśli jakieś nazwisko podczas modlitwy wypominkowej, zostało źle odczytane, to prosimy o skorygowanie.
  6. Woda święcona znajduje się w dozowniku pod chórem.
  8. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: we wtorek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy; w środę bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy; w piątek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera; w sobotę wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.
  9. Biskup Włocławski przedłużył dyspensę od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii (TUTAJ).
  10. Na rozpoczynający się nowy tydzień, wszystkim Parafianom i Gościom życzymy „Szczęść Boże!”