II Niedziela Zwykła – 16.01.2022r.

1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Bardzo dziękujemy wszystkim naszym parafianom, którzy przyjęli nas do swoich domów. Dziękujemy także tym, którzy nie zgłosili kolędy, a przekazali ofiarę kolędową na potrzeby naszej parafii.
  2. W przyszłą niedzielę, w ramach ogłoszeń parafialnych, zostanie przedstawione podsumowanie kolędowe i sprawozdanie finansowe za ubiegły rok.
  3. Jutro, 17 stycznia, obchodzony jest Dzień Judaizmu. Natomiast od 18 do 25 stycznia w Kościele obchodzimy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  4. W piątek, 21 stycznia, będziemy obchodzili Dzień Babci, a w sobotę 22 stycznia – Dzień Dziadka. Niech będzie to czas szczególnej modlitwy, pamięci i życzliwości dla naszych Dziadków.
  5. Osoby, które zapisały się do Wspólnoty Bractwa Adoracyjnego, zapraszamy po Mszy świętej do zakrystii lub kancelarii parafialnej, w godzinach urzędowania, w celu ustalenia konkretnych dni tygodnia i godzin adoracji Najświętszego Sakramentu. Jeśli ktoś pragnie się dołączyć do wspólnoty, zachęcamy do zapisów.
  6. Zbliża się termin składania deklaracji podatkowych PIT. Dlatego w imieniu naszej parafianki Moniki Kacprowicz, zwracamy się do Was z prośbą o przekazanie 1% na pokrycie kosztów jej rehabilitacji. Na ławkach przy wyjściu z kościoła wyłożone są ulotki, na których znajdują się szczegółowe informacje.
  7. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek wspomnienie św. Antoniego, w środę wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara; w piątek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
  9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy ś.p. Karola Stankiewicza. Najbliższej rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłego polećmy Miłosierdziu Bożemu, we wspólnej modlitwie.
  10. 10.Wszystkim naszym drogim parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego nowego tygodnia.