IV Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza – 08.05.2022r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

  1. Dzisiejszą niedzielą Dobrego Pasterza, rozpoczynają się „Kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele”. Zechciejmy włączyć się w modlitewne błaganie o dar nowych powołań, szczególnie z naszej wspólnoty parafialnej. 
  2. Dzisiaj podczas Mszy świętej o godzinie 11:00, odbędzie się uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Pamiętajmy w swoich modlitwach o dzieciach, które pierwszy raz przyjmą Pana Jezusa do swojego serca. Od jutra Biały Tydzień. 
  3. W ubiegłą niedzielę, ofiary zebrane na tacę, przeznaczone zostały na prace inwestycyjne w naszym kościele. Zebraliśmy 3281 zł. Bardzo dziękujemy. Dziękujemy także Kołom Różańca p. Bojarskiej, p. Olejniczak, i p. Wiwatowskiej za ofiary złożone w minionym tygodniu.
  4. Jutro 9 maja, przypada liturgiczną Uroczystość Świetego Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, przeniesiona z 8 maja ze względu ma przypadającą niedzielę wielkanocną. 
  5. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, codziennie o godz. 17.30.
  6. W piątek 13 maja, rozpoczynamy comiesięczne nabożeństwa fatimskie (od maja do października). Zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 18:00. Po Mszy świętej z figurą, świecami i pochodniami, udamy się w procesji ulicami naszej parafii. W czasie drogi będziemy modlić się, odmawiając różaniec fatimski.
  7. Proszę osoby, które do tej pory przygotowywały ołtarze na uroczystość Bożego Ciała, aby skontaktowały się z księdzem proboszczem po Mszy Świętej lub w kancelarii parafialnej. 
  8. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w sobotę święto św. Macieja Apostoła. 
  9. Zachęcamy do lektury tygodnika „Idziemy”.
  10. 10.Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego nowego tygodnia. 
więcej
BeeCode 2019