Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego – 12.05.2024r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W ubiegłą niedzielę, ofiary zebrane na tacę inwestycyjną, wyniosły 4880 zł. Bardzo dziękujemy. Dziękujemy także Kołom Różańca p. Bojarskiej, p. Morawskiej i p. Wiwatowskiej za ofiary złożone w minionym tygodniu.
  2. Jutro (13 maja), rozpoczynamy comiesięczne nabożeństwa fatimskie. Zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 18:00. Po Mszy świętej z figurą, świecami i pochodniami, udamy się w procesji ulicami naszej parafii. W czasie drogi będziemy modlić się, odmawiając różaniec fatimski.
  3. W przyszłą niedzielę o godzinie 11:00 w naszej parafii odbędzie się uroczystość rocznicowa Pierwszej Komunii Świętej. Pamiętajmy o dzieciach i ich rodzicach w naszych modlitwach.
  4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, codziennie o godz. 17.45. W niedziele dodatkowo o godz. 15:00 przy kapliczce na Łęgu Witoszyn.
  5. Za tydzień VIII Niedziela Wielkanocy, w którą obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Od piątku trwamy w nowennie przed tą uroczystością, którą do soboty włącznie, będziemy odprawiać podczas nabożeństwa majowego. Zachęcamy do wspólnej modlitwy o dary i charyzmaty potrzebne nam w codziennym życiu.
  6. Zachęcamy wszystkich naszych parafian, aby zbierali płatki kwiatów, które w uroczystość Bożego Ciała, dziewczynki będą sypały podczas procesji przed Najświętszym Sakramentem. Zebrane kwiaty, płatki, prosimy przynieść do kościoła.
  8. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: we wtorek święto, św.  Macieja Apostoła; w czwartek święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.
  9. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego nowego tygodnia.