Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego – 21.05.2023r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, codziennie o godz. 17.30. W niedziele dodatkowo o godz. 15:00 przy kapliczce na Łęgu Witoszyn.
  2. Za tydzień VIII Niedziela Wielkanocy, w którą obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Od piątku trwamy w nowennie przed tą uroczystością, którą do soboty włącznie, będziemy odprawiać podczas nabożeństwa majowego. Zachęcamy do wspólnej modlitwy o dary i charyzmaty potrzebne nam w codziennym życiu.
  3. 29 maja (poniedziałek), młodzież z naszej parafii przystąpi do sakramentu Bierzmowania. Już dzisiaj prosimy o modlitwę w jej intencji. Tego dnia nabożeństwo majowe, odprawimy wyjątkowo po Mszy świętej o godz. 7:00.
  4. Zachęcamy wszystkich naszych parafian, aby zbierali płatki kwiatów, które w uroczystość Bożego Ciała, dziewczynki będą sypały podczas procesji przed Najświętszym Sakramentem. Zebrane kwiaty, płatki, prosimy przynieść do kościoła.
  5. Dziewczynki, które chciałby sypać kwiaty podczas procesji w Uroczystość Bożego Ciała, zapraszamy na krótkie spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 11:00.
  6. W każdy czwartek, po Mszy świętej wieczornej, na plebanii, odbywają się próby chóru „Gaudete”. Zapraszamy także nowe osoby, które pragną swoim talentem, ubogacać niedzielne i świąteczne Eucharystie.
  7. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w środę wspomnienie NMP Wspomożycielki wiernych; w piątek wspomnienie św. Filipa Neri.
  8. Zachęcamy do lektury tygodnika „Idziemy”.
  9. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego nowego tygodnia. 
więcej
BeeCode 2019