VI Niedziela Wielkanocna – 14.05.2023r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W ubiegłą niedzielę, ofiary zebrane na tacę inwestycyjną, wyniosły 4420,50 zł. Bardzo dziękujemy. Dziękujemy także Kołom Różańca p. Bojarskiej, p. Morawskiej i p. Wiwatowskiej za ofiary złożone w minionym tygodniu. W tym miejscu pragnę serdecznie podziękować, pani Jadwidze Olejniczak za wieloletnie prowadzenie Koła Różańcowego.  
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, codziennie o godz. 17.30. W niedziele dodatkowo o godz. 15:00 przy kapliczce na Łęgu Witoszyn.
  3. Od najbliższego piątku (19 maja) podczas nabożeństwa majowego, rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Nie zawsze doceniamy wielką moc Ducha Świętego, który działa w każdym ochrzczonym. Niech zatem będzie to okazja do gorliwej modlitwy o Jego dary, tak potrzebne nam w codziennym życiu.
  4. Za tydzień VII Niedziela Wielkanocy, w którą obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, przypadającą czterdzieści dni po Zmartwychwstaniu.
  5. Zachęcamy wszystkich naszych parafian, aby zbierali płatki kwiatów, które w uroczystość Bożego Ciała, dziewczynki będą sypały podczas procesji przed Najświętszym Sakramentem. Zebrane kwiaty, płatki, prosimy przynieść do kościoła.
  6. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w środę święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
  7. Zachęcamy do lektury tygodnika „Idziemy”.
  8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Marię Osińską. Najbliższej rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłą polećmy Miłosierdziu Bożemu, we wspólnej modlitwie.
  9. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego nowego tygodnia. 
więcej
BeeCode 2019