XIV NIedziela Zwykła – 07.07.2024r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Dziękujemy za złożoną ofiarę na tacę inwestycyjną.
  2. W minionym tygodniu została złożona ofiara na malowanie kościoła w wysokości 3000 zł. Dziękujemy za to wsparcie.
  3. Zakończyliśmy montaż oświetlenia parkingu przy kościele (TUTAJ).
  4. Osoby chcące skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania, są proszone o podejście w tym celu po Mszy świętej do zakrystii.
  5. W sobotę 13 lipca, kolejny dzień fatimski. Zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 18:00. Po Mszy świętej różaniec fatimski, zakończony procesją z figurą wokół naszej świątyni. Tego dnia Msza święta wieczorna, nie będzie odprawiana z formularza niedzielnego.
  6. Przypominamy, że w dni powszednie trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy w naszej parafii.
  7. Przez cały okres wakacji, kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku bezpośrednio po Mszy Świętej wieczornej.
  9. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera; w czwartek święto św. Benedykta, opata i patrona Europy; w piątek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu;
    w sobotę wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  10. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego nowego tygodnia.