Tegoroczna wizyta duszpasterska – kolęda 2022/2023

W bieżącym roku duszpasterskim, wzorem ubiegłego roku, kolęda przyjmie formę tradycyjnej wizyty duszpasterskiej w domach wiernych, którzy wcześniej o to poproszą.

W zakrystii po Mszach świętych, w kancelarii, telefonicznie (tel. kom. 693827451) lud mailowo (idzikowski_m@wp.pl), można zgłaszać (do 20 grudnia 2022r.) chęć przyjęcia księdza do swojego domu (nazwisko i adres). Wizytę duszpasterską rozpoczniemy 27 grudnia br. Terminy wizyt będą podane w ogłoszeniach i na stronie parafialnej www.parafiazawisle.pl. Taka forma wizyty pozwoli odwiedzić domy tych, którzy są zaangażowani w życie wiary i swojej parafii, a także są przekonani o potrzebie corocznego błogosławieństwa dla domu i rodziny. Konkretne zaproszenia pozwolą odpowiednio zaplanować odwiedziny. 

więcej
BeeCode 2019