Wieczór modlitwy za zmarłych – parafialne zaduszki na Zawiślu

W poniedziałek (2 listopada) we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, zapraszamy wszystkich naszych parafian i gości na parafialne zaduszki, które rozpoczniemy o godz. 20:00. Prosimy przynieść kartki z imionami zmarłych, które złożymy w koszu przed ołtarzem. Naszych bliskich zmarłych, w sposób szczególny tych, którzy odeszli z naszej wspólnoty parafialnej w minionym roku, będziemy polecać w modlitwie Panu życia i śmierci. 

Każdego dnia Kościół modli się za zmarłych, którzy poprzedzili nas do wieczności. My, którzy żyjemy jeszcze na tym świecie, chcemy pomóc Tym, którzy zakończyli już swoją wędrówkę. Oni sami pomóc sobie już nie mogą, ale my, oprócz pamięci oraz kwiatów i zniczy, które nią powodowani stawiamy na ich grobach, możemy naszą miłość, która jest silniejsza niż śmierć, wyrazić poprzez modlitwę, która pomaga naszym bliskim zmarłym wejść do Królestwa Bożego. Wyjątkową ku temu okazją, będzie Wieczór modlitwy za zmarłychparafialne zaduszki. Zapraszamy w poniedziałek 2 listopada, we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, do wspólnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Prosimy przynieść kartki z imionami swoich bliskich zmarłych. Rozpoczęcie nabożeństwa o godz. 20:00.

więcej
BeeCode 2019