Wspólny różaniec online

Transmisja modlitwy różańcowej z naszej parafialnej świątyni

Z księdzem Piotrem i naszymi siostrami Westiarkami, od soboty (14 marca) odmawiamy w kościele różaniec w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia. Będziemy tak czynić – bez udziału wiernych – każdego dnia o godzinie 20.30. Jednocześnie informujemy, że ta nasza wieczorna modlitwa jest transmitowana na żywo na parafialnym profilu facebooku. Trzeba wcześniej polubić parafialny profil (https://www.facebook.com/Parafia-NMP-Królowej-Polski-we-Włocławku-107014850701458/) i około 20:30 czekać na bezpośrednią transmisję, którą będzie można oglądać w internecie i w tym samym czasie modlić się razem z nami. Będzie to możliwe każdego dnia, aż do odwołania. Bądźcie z nami!!!

Pozdrawiam Was serdecznie – ksiądz proboszcz

więcej
BeeCode 2019