W kościołach może przebywać 1 os. na 20 m2

Od soboty 27 marca do piątku 9 kwietnia, czyli przez dwa tygodnie obejmujące także okres świąt wielkanocnych, w kościołach będzie mogła przebywać 1 os. na 20 m2. Oprócz tego obowiązywać będą dotychczasowe zasady, jak dystans 1,5 metra i noszenie maseczek.

W związku z powyższym od soboty 27 marca do 9 kwietnia w naszym kościele, w części dolnej może przebywać jednocześnie 50 osób. Od Niedzieli Palmowej – Męki Pańskiej (28 marca), przygotowaliśmy dla naszych wiernych możliwość uczestniczenia w Mszy Świętej na chórze i balkonach. Dzięki temu w górnej części kościoła może przebywać jednorazowo 25 osób. Wejście do górnej części naszej świątyni znajduje się przy kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu.

Liczymy na zrozumienie i współpracę, abyśmy mogli wspólnie owocnie przeżyć nabożeństwa, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

więcej
BeeCode 2019