Wizyta duszpasterska

Od środy 27 grudnia rozpoczynamy wizytę duszpasterską. Tegoroczna wizyta będzie przebiegała normalnie, bez zaproszeń, według ustalonego planu odwiedzin. W najbliższym tygodniu wizyta duszpasterska będzie przebiegała w następującym porządku:

15.01. (pn.)

Jeden ksiądz – ul. Sasankowa (od Malinowej do Jeżynowej)
Drugi ksiądz – ul. Sasankowa (od Różanej do Jeżynowej)

16.01. (wt.)

Jeden ksiądz – ul. Krokusowa, Malwowa, ul. Świerkowa
Drugi ksiądz – ul. Morelowa oraz Kalinowa

17.01. (śr.)

Jeden ksiądz – Łęg Witoszyn (od początku)
Drugi ksiądz – ul. Bławatkowa, Głogowa, Różana, Łęg Witoszyn (od końca)

18.01. (czw.)

Kolęda uzupełniająca – od godz. 16:00

Wizytę duszpasterską w dni powszednie rozpoczynamy od godz. 15.00. Na kolędę przygotowujemy stół nakryty białym obrusem, na stole krzyż, zapalone świece, woda święcona i kropidło. Dzieci i młodzież przygotowują zeszyty od religii.

Wizytę duszpasterską kończymy 17 stycznia. Jeśli ktoś, z jakiegoś powodu nie mógł  lub nie będzie mógł, przyjąć księdza w czasie kolędy według planu, a chce przyjąć nas w swoim domu, może zgłaszać zaproszenie w zakrystii po Mszy Świętej lub w kancelarii parafialnej. Kolędę uzupełniającą planujemy na 18 stycznia.